Відгуки

Відгуки з нашої офіційної сторінки у цій соціальній мережі’

 

 

Індивідуальний підхід викладача дозволив мені швидко вивчити польську розмовну мову, у дуже стислі терміни перед від'їздом до Польщі. Завдяки цим курсам польської мови, після переїзду у Польщу, я не відчував жодних труднощів в розмові з поляками. Після переїзду в Польщу продовжив в них навчання через скайп, щоб вивчити ще й граматику. Вони справді знають свою справу і вміють передати ці знання. Та й ціни в них практично найдешевші в Тернополі для індивідуальних занять. З радістю та подякою рекомендую їх усім
Андрій Мельник
Обрав саме ці курси та залишився задоволеним, тепер всім їх рекомендую. Завдяки їх індивідуальним підходом до кожного студента, вивчення польської мови стає швидким та цікавим а головне саме тут вас зрозуміють та навчать багато чого цікавого. Да і ціна приємна.
Андрій Труш
Уроки проходять з легкістю та цікавістю. Все доступно пояснюють та виправляють помилки. Рекомендую чудового викладача польської мови 🙂
Ірина Шевчук
Все було на стільки оперативно, що я досі не можу усвідомити, той факт, що проживаю та навчаюся у Польщі, а я тут вже третій тиждень.
Олег Козуб
Професійний та індивідуальний підхід до кожного.Хороший рівень викладання польської мови.Якщо бажаєте швидко та якісно вивчити język Polski , тоді рекомендую саме ці курси.Я вже рік навчаюся у Польщі і результатом залишився задоволений.Pozdrawiam;)
Андрій Мазур
Все було добре виконано. Цікаво, навіть після виконання умов контракту, коли потребував допомогу, то давали поради. Це важливо. Раджу кожному скористатись послугами.
Олексій
Вивчала тут польську мову. Залишилась дуже здоволена професійністю викладача, індивідуальним підходом до кожного учня, доброзичливою атмосферою та можливісю обрати зручний графік навчання. Усім рекомендую!
Тетяна Загричук
Все супер.Швидко якісно надійно та не надто затратно. Я задоволений. Раджу усім! 
Шумський Роман
Дуже хороші люди,швидке обслуговування і тепле атмосфера,не тільки все відмінно зробили ай морально підтримали.
Вікторія Чипурко
Я дуже задоволена уроками! Викладач професіонал своєї справи. Заняття були для мене дуже цікавими та пізнавальними. Для мене приємним був той факт, що викладач завжди давав мені вибір опрацьовувати ті книги, які були цікавими саме для мене. Сподобався також виклад граматики, все пояснено доступно і зрозуміло. Та головною перевагою для мене було те, що на протязі цілого заняття спілкувались ми виключно польською мовою. Як результат, тепер у мене немає жодних проблем у спілкуванні з поляками. А ще приємно здивувало мене,що викладач щиро радіє успіхам учня і завжди готовий підтримати. Це надає стимулу для підкорення нових вершин! Щиро Вам дякую! 
Marta Teraz
Я займалась буквально рік часу у цій фірмі і за цей рік змогла дуже добре вивчити польську мову, а все завдяки хорошому викладачеві! Наші заняття проходили в приємній, дружній атмосфері. Викладання матеріалу відувалось на високому професійному рівні. Щиро дякую Вам, що саме тут отримала змогу навчатись!
Анна Остап'юк
Ходила на індивідуальні заняття з польської мови 4 місяці,за 4 місяці я вивчила мову з нуля до дуже достойного рівня! Дуже приємний і компетентний викладач пані Уляна вкладає душу в навчання і професіонал своєї справи, вміє знайти підхід та мотивувати учнів! Після закінчення курсів я порадила їх своїм друзям і ті теж в захваті тому всім раджу! 
Sonyachna Yulya