Про Польщу

Польща – це серце Європи!

Польща має своє унікальне географічне розташування! Вона знаходиться на перехресті Західної та Східної Європи. Вперше, як держава, повстала понад 1000 років тому і від того часу ніколи не втрачала свого рідного колориту та самобутності. У теперішньому часі економіка Польщі, є однією із найуспішніших із країн Євросоюзу.

Населення Польщі  становить близько 39 мільйонів осіб, це 6 позиція в чисельності населення країн Європи, та 34 позиція серед усіх країн світу.

Історія вищої  освіта в Польщі розпочалась разом із заснуванням Яґеллонського  університету, ще у 1364 році. Серед поляків є багато науковців із світовим визнанням, наприклад Марія Склодовська-Кюрі (Maria Skłodowska-Curie), та Міколай Копернік (Mikołaj Kopernik) та багато інших.

У Польщі існує 138 державних вищих навчальних закладів та близько 325 недержавних ВНЗ та коледжів. У зв’язку з великою кількістю навчальних закладів та засад здорової конкуренції, ціни на навчання є одними із найнижчих  у Європі.

Навчання в Польщі є цікавим та дає можливість у повноті пізнати європейські цінності та демократію, культуру та традиції. Навчання в Польщі – це чудовий шанс отримати добрий старт у майбутнє.

Твій Старт у Твоє Майбутнє!